logo
  Arabic  English  Germany  Russian  TürkçeArsa Ortaklığı İle Konut Sahibi Olma

TÜRKİYE’NİN EMLAK YATIRIMI AÇISINDAN PARLAYAN YILDIZI  DALAMAN’IN
UYGUN FİYATLA ARSA ORTAKLIĞI İLE EV SAHİBİ OLMAK İSTERMİSİNİZ?

  
Dalaman, bakir doğası, hızla artan nüfusu ve emlak fiyatları ile Türkiye’nin turizm cenneti Muğla’nın en gözde ilçesi konumundadır.
 
Gayrimenkul sektöründeki birçok uzmanın, Türkiye’de emlak yatırımı için tavsiye listelerinde Dalaman’ın her zaman bulunması boşuna değildir.
 
Dalaman’da yaptığı projeleri söz verdiği zamanda teslim eden, değişen deprem yönetmeliklerine göre hareket ederek zemin iyileştirmesinde JET GROUT yöntemini kullanan, bahçe peyzajı, çocuk oyun alanları , spor alanları örnek teşkil eden, konutlarda oluşan problemlerin her zaman arkasında durup bu konuda hassasiyet gösteren, kısacası yaşanası yaşam alanları yaratarak sosyal hayatı kolaylaştıran gayrimenkul markası Üç Piramit olarak sizlere teklifimiz; ‘’Birlikte inşa edelim,hep birlikte kazanalım.’’
Sizleri de hem karlı hem güvenilir Arsa Ortaklığı ile Daire Sahibi Olma ya da diğer ifadeyle topraktan satış modelimize davet ediyoruz.

Projedeki seçtiğiniz dairenin arsa satın alma bedelini Tapu alımında ödeyerek arsa payını satın almış oluyorsunuz. Aynı gün içinde de noterde Düzenleme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Arsa Payı Karşılığı İnşaat Sözleşmesi’ ni imzalıyoruz. Bu sözleşmeye göre sizler inşaat bedellerini zamanında ödemeyi, yüklenici olarak biz de inşaatı zamanında ve teknik şartnameye göre bitireceğimizi taahhüt ediyoruz.

Burada özellikle ödemelerdeki hassasiyete nasıl dikkat ediyoruz biraz ondan bahsedelim. Arsa alırken sizlerden aldığımız ödemeleri tamamen arsa bedeline denk gelecek şekilde hesaplarız, daha sonraki ara ödemeler inşaatın bir kısmına katkısı olsun diye, en son ise kalan ödemeyi evlerin tesliminde hak ederek aldığımızdan, bütün sistem, sizlerin ödemelerini arsa veya inşaat ile karşılığını anında verme üzerine kuruludur. Dolayısı ile kimsenin aklına olumsuz bir düşünce gelmemektedir. Peşin ödeyen dostlarımız ise bizleri çok iyi tanıdığından dolayı ödemenin tamamını peşin ödeyerek hem bir kısım karlı olmaktadırlar hemde bize katkıları olmaktadır. Peşin ödemedeki indirim ise hem teslimdeki hem ara ödemelerin erken ödenmesinden doğan erken ödeme indirimidir. 
 

BİLGİLENDİRME

Arsadan Girişli Altıncı Projemiz Olan Saklı Bahçe Projemizin Tapusunu Aldık. İnşaat Projeleri Çiziliyor. En Kısa Zamanda İnşaat Ruhsatımızı Alıp İnşaatımıza Başlayıp Teslim Tarihimiz Olan 15 NİSAN 2021 Tarihinde Teslim Edeceğiz. Üç Piramit Ailesine İnanarak Yola Çıktığımız Saygıdeğer Dostlarımız, Arsadan Giriş Projelerimize Dâhil Olmak İsterseniz Mutlaka Adınız Yazdırarak Rezerve Yapmanızda Yarar Var. Çünkü Öncelikle Rezerve Yaptıran Dostlarımızı Aradığımızdan Dolayı Kısa Zamanda Satışlarımız Bittiğinden Arsadan Girişli Olarak Ev Sahibi Olmak İçin Mutlaka Rezerve Yaptırmanızda Yarar Var. Rezervasyon İçin 0 543 747 26 48, Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız. www.ucpiramit.com
 

Sistem Nasıl İşliyor; 

Önce sizlerden gelen rezervasyonları topluyoruz. Belli bir sayıya ulaşınca önceden bildiğimiz arsalarla pazarlık yapıp 30/45 gün sonrası tapuyu almak için kaparo verip mimarımıza taslakları çizdirdikten sonra sizlere sunum yapıyoruz. Sizler blok ve daire numaralarını seçtikten sonra sizlerden aşağıdaki örneği olan vekaletten alıp arsa peşinatından düşülmek üzere 5.000TL kaparo alıyoruz. Peşinatın kalanını ise arsa tapusunu almadan 1/2 gün önce alıyoruz. (Daha önce peşinat parasının kalanını tapu günü alıyorduk fakat o gün çok karmaşa olduğundan aynı gün tapu ve noter sözleşmesinin yetişmeme durumu olduğundan 1/2 gün önce almaktayız.)
 

BU KARLI MODELİMİZDEKİ 6 PROJEMİZ;
Uygun fiyatla daire sahibi olmak, daire tipi ve özellikleri hakkında bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

 
 

Aşağıdaki noter sözleşmesi hakkında;

7.4 nolu maddede yüklenici işi mücbir sebehler hariç 30 gün süre ile tatil eder ve inşaatın yapımını durdurur ise bu durum maliklere sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme yetkisi verir. Yapılam tüm imalat ve ihrazat bedelsiz olarak maliklere kalır.
Bu maddede tamamen malikleri koruma altına alan maddedir.

Tapu alımı ,Noter sözleşmesi, inşaat yapım esnasında MUSKİ, AYDEM, Belediye ve diğer kurumlardan inşaat esnasında inşaatın işlerini takip etmek için aşağıdaki örnekteki gibi vekalet almaktayız. Tapu işleminde vekalet almaktaki amacımız; Tapu Müdürlüğü işlemlere başlarken vekil mi yoksa asil mi şeklinde işlemleri yaptığından dolayı tapu günü maliklerin gelememe durumu göz önüne alındığında işlem yapılamadığından bu gibi olumsuzluklar olmaması için, bu vekaleti  ilk kaporayı yatırırken önceden almaktayız.

Örnek Vekalet ;


 

Rezervasyonlar yeterli sayıya ulaştığında sizlere aşağıdaki gibi duyuru yapılacaktır.

 

ARSA ORTAKLIĞI İLE DAİRE SAHİBİ YAPTIĞIMIZ PROJELER
 

PİRAMİT AKDENİZPİRAMİT MARMARAPİRAMİT PAPATYA 1PİRAMİT PAPATYA 2PİRAMİT PAPATYA 3PİRAMİT SAKLI BAHÇE
 Birlikte yola çıkacağımız yeni projelerimiz şimdiden hayırlı olsun.
 
Saygılarımızla.


0 543 747 26 48
www.ucpiramit.com

ÜÇ PİRAMİT İNŞAAT