logo
  Arabic  English  Germany  Russian  Türkçe

Değişen ÖyküArsa Ortaklığı İle Konut Sahibi OlmaPiramit Park OrmanHAKKINDAFOTOĞRAFLARHAVALİMANITURİZMHABERLER

DalamanPiramit Park Orman

Çamların gölgesinde bir yaşam ‘’Piramit Park Orman’’ Ormanın hemen dibinde, bol oksijeni ciğerlerinize çekerek, kuş cıvıltılarıyla, yeni sulanmış çim kokusuyla, sakinliğin ve huzurun ruh okşayan sıcaklığıyla uyanacaksınız. Ormanın hemen yanı başında yer alan ‘’Piramit Park Orman’’, doğadan ilham alarak inşa ediliyor. Tertemiz orman havasını Üç Piramit İnşaat kalitesiyle almak, uygun fiyatla villa sahibi olmak için son fırsat! Sahibinden.com konut endeksi verilerine göre 2017 yılından beri emlak fiyatları yıllık %30’un üzerinde değerlenen Dalaman’da bu fiyatlara özel bahçeli villa sahibi olmak için belki de son şans!

Size özel yemyeşil bir alanın sahibisiniz ‘’Piramit Park Orman’’ villalarının peyzaj tasarımı ile zeytin, çam ve narenciye ağaçları arasında kendinizi dört mevsim mükemmel hissedeceksiniz. ‘’Piramit Park Orman’’ın doğayla kurduğu derin bağ, şehir hayatının üzerinizdeki etkilerini sıfıra indiriyor. Dalaman’ın kişi başına düşen en yüksek yeşil alan oranına sahip projelerinden biri olan ‘’Piramit Park Orman’’ın özel bahçeli yaşamı, ağaçlara ve çime dokunmanızı sağlayarak, iyiliği ve tazeliği hayatınıza taşıyor. Doğaya dokunmanın lüksünü ‘’Piramit Park Orman’’da her an hissedeceksiniz

Eşsiz konum Saklı bir dünya Hem şehre yakın olup hemde seyrine doyamayacağınız orman manzarası ile sizlere huzurun içinde kendınızi bulduğunuz özel bir yaşam alanı sunuyoruz.

Benzersiz bir yürüyüş parkuru Projenin etrafını saran ve doğayla kusursuz bir birlikteliğe imza atan yürüyüş parkuru, uzaklara gitmeden sabah yürüyüşlerinizi mis gibi orman havasında yapmanıza imkan tanıyor. Doğanın tüm güzelliklerini yansıtan, eşsiz peyzaja sahip bu parkurda sevdiklerinizle birlikte hem spor yapmanın hem de sosyalleşmenin en doğal halini yaşayacaksınız.

Doğanın iyileştirici gücü sizinle Nefes kesen ormanın eşsiz ruhunu pencerenizden içeri taşıyan ‘’Piramit Park Orman’’ ile ayrıcalıklı bir hayat sizi bekliyor. Dalaman gayrimenkul piyasasında dengeleri değiştiren bir proje olan ‘’Piramit Park Orman’’ ile huzurlu bir hayatın kapılarını aralayın! Size özel bahçelerin yanı sıra konforlu ve lüks villa tipi ile ayrıcalıklı bir hayat sunmaktadır. Dış cephede kullanılan geniş cam yüzeyler, ormanı evinize konuk ederken iç mekanların manzara ile bütünleşmesini sağlıyor. Aynı zamanda gün ışığından maksimum faydalanmanıza imkan tanıyor.
Mutluluğa dair planlar Çocuklarınızın yeşille iç içe büyüyeceği bir yaşam ‘’Piramit Park Orman’’, doğanın yanı başında maksimum konforu yaşatmak üzere kurgulandı. Titizlikle ele alınan mimari yaklaşımla en güncel, en kullanışlı ve en akılcı alan kullanımları hedeflendi. Doğanın kaynaklarını bilinçsizce tüketmeden, en değerli varlığınız aileniz için en özel yaşam alanları planlandı.


SİTE ÖZELLİKLERİ • Her villaya ve 1+1 dairelere özel bahçeler • Villara 2 araçlık, 1+1 dairelere tek araçlık özel park yeri • Etrafı orman olan müthiş bir bölge • %15 taban oturumu ile geniş peyzaj alanı • Bölgenin en büyük havuzu • Tüm site etrafında üstü kapalı, 2 metre genişliğinde yürüme yolu • Site etrafında yarım metrede bir duvar gibi örülü limon çamları • 24 saat güvenlik ve gece görüşlü güvenlik kameraları • Kamelyalar, çocuk parkı, açık hava jimnastik aletleri.